Grawerowanie techniką laserową

Posiadamy dwa systemy laserowe CO2 do precyzyjnego grawerowania. Pole robocze maszyny to 700 x 400 mm, a maksymalna wysokość grawerowanego przedmiotu to 20 cm. Nasze systemy laserowe posiadają możliwość podłączenia uchwytu obrotowego. Dzięki rotacyjnej przystawce możliwe jest znakowanie przedmiotów o przekroju okrągłym po całym obwodzie. Maksymalna średnica grawerowanego w ten sposób przedmiotu to 15 cm, a wysokość maksymalnie 35 cm.

Drewno, sklejka, balsa

Grawerujemy wszelkiego rodzaju przedmioty wykonane z drewna. Szczególnie elegancko wyglądają kasetki drewniane lakierowane, skrzyneczki drewniane na wino, herbatę, drewniane opakowania na szkło, długopisy, ołówki, piórniki czy pióra.

grawerowanie laserem

Grawerowanie drewna laserem CO2

Ceramika

Laser CO2 umożliwia grawerowanie ceramiki. Przedmioty wykonane z ceramiki i malowane natryskowo idealnie nadają się do grawerowania laserem. Wykonujemy długie serie jak i pojedyncze - spersonalizowane. Ceramika, zwłaszcza kubki z wygrawerowanym logotypem lub innym wzorem to idealny przedmiot promujący firmę, imprezę sportową, kulturalną itp. lub oryginalny i ciekawy prezent.

Owoce

Nietypową ofertą jest grawerowania owoców. Owoc ozdobiony logotypem firmy to bardzo oryginalny gadżet na firmową imprezę czy konferencję biznesową. Jabłka czy cytrusy z motywem z bajek czy filmów to znakomity prezent na dzień dziecka czy imprezę w przedszkolu. Grawerujemy na owocach takich jak: jabłka, gruszki, arbuzy, melony, mango, kokosy, cytrusy, ananasy, banany.

Skóra i materiały skóropodobne

Znakomite efekty daje grawerowanie laserem skóry i materiałów imitujących skórę. Grawerowane w ten sposób, skórzane przedmioty ładnie się prezentują. Szczególnie miłym upominkiem będzie spersonalizowanie skórzanego paska, kalendarza książkowego, etui, wizytownika, notatnika czy aktówki.

Laminaty i folie grawerskie

Laminaty i folie grawerskie doskonale nadają się do wykorzystania przy produkcji wszelkiego rodzaju: dyplomów, tablic informacyjnych, tabliczek na drzwi, zawieszek, tabliczek znamionowych i wielu innych. Są też znakomitym materiałem do produkcji plakietek i identyfikatorów przydatnych np: w hotelach, biurach, szpitalach, restauracjach oraz niezbędne w czasie targów, konferencji, zjazdów i spotkań. Różnorodność kolorystyczna i fakturowa pozwala na uzyskanie efektów wizualnych, doskonale imitujących: metale, drewno czy marmur.

Szkło

Grawerując szkło uzyskujemy efekt piaskowania. Dzięki rotacyjnej przystawce możemy zaproponować zdobienie szklanek, kieliszków i butelek po obwodzie. Dzięki grawerowaniu laserowemu uzyskujemy na szkle elegancki efekt. Ciekawe efekty osiąga się również grawerując lustro, a następnie podświetlając je. Laser CO2 umożliwia grawerowanie estetycznych szklanych i kryształowych trofeów czy statuetek.

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie szkła laserem CO2

Jak przygotować pliki do grawerowania laserem?

Projekty należy przygotowywać w programach do grafiki wektorowej Corel Draw (do wersji X3) oraz Adobe Illustrator (do wersji CS6).
Więcej informacji na temat prawidłowego przygotowania plików wraz z przykładami do pobrania, znajdą Państwo tutaj.

Drewno

logo-home-menu-drewno

Szkło akrylowe (pleksi)

logo-home-menu-plexi

Tworzywa sztuczne

logo-home-menu-plastic

Kamień

logo-home-menu-kamien

Laminaty

logo-home-menu-laminat

Sklejka

logo-home-menu-sklejka

Odzież i tkaniny

logo-home-menu-tkaniny

Skóra

logo-home-menu-skora

Ceramika

logo-home-menu-ceramika

Stemple

logo-home-menu-stemple

Papier i tektura

logo-home-menu-papier

Szkło

logo-home-menu-szklo

Owoce

logo-home-menu-owoce