Precyzyjne cięcie techniką laserową

Laser CO2 umożliwia bardzo precyzyjne cięcie dowolnych wzorów z różnego rodzaju materiałów. Posiadamy dwa systemy laserowe CO2 do precyzyjnego grawerowania i cięcia o polu roboczym: 700 x 400 mm.

Szkło akrylowe (pleksi)

Laser CO2 wycina i graweruje pleksi (o grubości od 1 do 20 mm) z dużą dokładnością, co pozwala wykonać precyzyjnie nawet bardzo mały detal. Dzięki systemom laserowym można wykonać nawet najbardziej wyszukany element ozdobny o dowolnym kształcie. Ta technika wyeliminowała konieczność polerowania krawędzi.

cięcie laserowe

Cięcie pleksi laserem CO2

Drewno i sklejka

Oferujemy grawerowanie i cięcie sklejki, balsy, korka, forniru oraz płyt pilśniowych o grubości do 3 mm.

Cięcie laserowe

Cięcie sklejki laserem CO2

Gąbki i materiały piankowe

Oferujemy cięcie gąbki i pianek służących do wypełniania opakowań. Laser umożliwia wycięcie wzoru idealnie dopasowanego do przedmiotu. Umożliwia to dobre wyeksponowanie produktu i bardzo dobre zabezpieczenie podczas transportu co jest szczególnie trudne w przypadku przedmiotów o nietypowym kształcie.

Papier i tektura

Technika laserowa umożliwia cięcie materiałów z papieru i tektury. W ten sposób można tanio i szybko wykonać: efektowne kartki świąteczne, zaproszenia, elementy modeli i makiet, szablony. Systemy CO2 umożliwią wykonanie precyzyjnych wykrojów o dowolnym kształcie z materiałów drukarskich co w przypadku tradycyjnych technik jest bardzo drogie szczególnie przy niewielkich nakładach.

cięcie laserowe

Cięcie tektury laserem CO2

Jak przygotować pliki do cięcia laserem?

Plik do wycięcia na ploterze laserowym musi mieć postać wektorową, Corel Draw (do wersji X3) lub Illustrator (do wersji CS6).
Więcej informacji na temat prawidłowego przygotowania plików wraz z przykładami do pobrania, znajdą Państwo tutaj.

Szkło akrylowe (pleksi)

logo-home-menu-plexi

Gąbka i pianki

logo-home-menu-gabka

Sklejka

logo-home-menu-skejka

Tkaniny

logo-home-menu-filc

Papier i tektura

logo-home-menu-papier

Laminaty grawerskie

logo-home-menu-laminat