Grawerowanie techniką laserową

Posiadamy dwa systemy laserowe CO2 do precyzyjnego grawerowania. Pole robocze maszyny to 700×400 mm, a maksymalna wysokość grawerowanego przedmiotu to 200 mm. Nasze systemy laserowe CO2 posiadają możliwość podłączenia uchwytu obrotowego. Dzięki rotacyjnej przystawce możliwe jest znakowanie przedmiotów o przekroju okrągłym po całym obwodzie. Maksymalna średnica grawerowanego przedmiotu to Ø 150 mm a maksymalna długości do 400 mm. Waga przedmiotu mocowanego w uchwycie obrotowym laserów CO2 wynosi maksymalnie 3 kg.

Drewno

Grawerujemy wszelkiego rodzaju przedmioty wykonane z drewna takie jak skrzynki, miski, deski kuchenne, beczki, akcesoria biurowe, elementy mebli i wystroju wnętrza oraz przedmioty nietypowe jak: wiosła, mezuzy, pamięci USB itp. Szczególnie elegancko wyglądają grawerowanie drewniane kasetki, skrzynki na wino, sztućce, czekoladki czy herbatę. Ozdobione ciekawym motywem wyglądają bardzo efektownie i stanowią znakomity prezent na różne okazje.

Grawerowanie laserowe, Warszawa

Grawerowanie drewna laserem CO2

Sklejka

Ploter CO2 umożliwia grawerowanie i wycinanie dowolnych kształtów ze sklejki do grubości 3 mm.

Cięcie sklejki laserem, Warszawa

Grawerowanie sklejki laserem CO2

Skóra i materiały skóropodobne

Znakomite efekty daje grawerowanie laserem skóry i materiałów imitujących skórę. Grawerowane w ten sposób, skórzane przedmioty ładnie się prezentują. Szczególnie miłym upominkiem będzie spersonalizowanie skórzanego portfela, kalendarza książkowego, etui, wizytownika, paska, notatnika czy aktówki.

Laminaty i folie grawerskie

Laminaty i folie grawerskie doskonale nadają się do wykorzystania przy produkcji wszelkiego rodzaju: dyplomów, tablic informacyjnych, tabliczek na drzwi, zawieszek, tabliczek znamionowych i wielu innych. Są też znakomitym materiałem do produkcji plakietek i identyfikatorów przydatnych np: w hotelach, biurach, szpitalach, restauracjach oraz niezbędne w czasie targów, konferencji, zjazdów i spotkań. Różnorodność kolorystyczna i fakturowa pozwala na uzyskanie efektów wizualnych, doskonale imitujących: metale, drewno czy marmur.

Szkło i ceramika

Grawerując szkło uzyskujemy efekt piaskowania. Dzięki rotacyjnej przystawce możemy zaproponować zdobienie szklanek, kieliszków i butelek po obwodzie. Dzięki grawerowaniu laserowemu uzyskujemy na szkle elegancki efekt. Ciekawe efekty osiąga się również grawerując lustro, a następnie podświetlając je. Laser CO2 umożliwia grawerowanie estetycznych szklanych i kryształowych trofeów czy statuetek.

Laser CO2 umożliwia grawerowanie ceramiki. Przedmioty wykonane z ceramiki i malowane natryskowo idealnie nadają się do grawerowania laserem. Wykonujemy długie serie jak i pojedyncze – spersonalizowane. Ceramika, zwłaszcza kubki z wygrawerowanym logotypem lub innym wzorem to idealny przedmiot promujący firmę, imprezę sportową, kulturalną itp. lub oryginalny i ciekawy prezent.

Grawerowanie laserowe, Warszawa

Grawerowanie szkła laserem CO2

Owoce

Nietypową ofertą jest grawerowania owoców. Owoc ozdobiony logotypem firmy to bardzo oryginalny gadżet na firmową imprezę czy konferencję biznesową. Jabłka czy cytrusy z motywem z bajek czy filmów to znakomity prezent na dzień dziecka czy imprezę w przedszkolu. Grawerujemy na owocach takich jak: jabłka, gruszki, arbuzy, melony, mango, kokosy, cytrusy, ananasy, banany.

Jak przygotować pliki do grawerowania laserem?

Projekty należy przygotowywać w programach do grafiki wektorowej Corel Draw (do wersji 2017) oraz Adobe Illustrator (do wersji CS6).

Więcej informacji na temat prawidłowego przygotowania plików wraz z przykładami do pobrania, znajdą Państwo tutaj.

 

Wszystkie znaki towarowe widoczne na grawerowanych przedmiotach zostały użyte jako prezentacja możliwości technicznych naszej firmy.
Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa nie rości sobie do nich żadnych praw.

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronie laserem.pl jest zabronione.