Grawerowanie techniką laserową

Posiadamy dwa systemy laserowe CO2 do precyzyjnego grawerowania. Pole robocze maszyny to 700×400 mm, a maksymalna wysokość grawerowanego przedmiotu to 200 mm. Nasze systemy laserowe CO2 posiadają możliwość podłączenia uchwytu obrotowego. Dzięki rotacyjnej przystawce możliwe jest znakowanie przedmiotów o przekroju okrągłym po całym obwodzie. Maksymalna średnica grawerowanego przedmiotu to Ø 150 mm a maksymalna długości do 400 mm. Waga przedmiotu mocowanego w uchwycie obrotowym laserów CO2 wynosi maksymalnie 3 kg.

Drewno

Grawerujemy wszelkiego rodzaju przedmioty wykonane z drewna takie jak skrzynki, miski, deski kuchenne, beczki, akcesoria biurowe, elementy mebli i wystroju wnętrza oraz przedmioty nietypowe jak: wiosła, mezuzy, pamięci USB itp. Szczególnie elegancko wyglądają grawerowanie drewniane kasetki, skrzynki na wino, sztućce, czekoladki czy herbatę. Ozdobione ciekawym motywem wyglądają bardzo efektownie i stanowią znakomity prezent na różne okazje.

Grawerowanie laserowe, Warszawa

Grawerowanie drewna laserem CO2

Sklejka

Ploter CO2 umożliwia grawerowanie i wycinanie dowolnych kształtów ze sklejki do grubości 3 mm.

Cięcie sklejki laserem, Warszawa

Grawerowanie sklejki laserem CO2

Skóra i materiały skóropodobne

Znakomite efekty daje grawerowanie laserem skóry i materiałów imitujących skórę. Grawerowane w ten sposób, skórzane przedmioty ładnie się prezentują. Szczególnie miłym upominkiem będzie spersonalizowanie skórzanego portfela, kalendarza książkowego, etui, wizytownika, paska, notatnika czy aktówki.

Laminaty i folie grawerskie

Laminaty i folie grawerskie doskonale nadają się do wykorzystania przy produkcji wszelkiego rodzaju: dyplomów, tablic informacyjnych, tabliczek na drzwi, zawieszek, tabliczek znamionowych i wielu innych. Są też znakomitym materiałem do produkcji plakietek i identyfikatorów przydatnych np: w hotelach, biurach, szpitalach, restauracjach oraz niezbędne w czasie targów, konferencji, zjazdów i spotkań. Różnorodność kolorystyczna i fakturowa pozwala na uzyskanie efektów wizualnych, doskonale imitujących: metale, drewno czy marmur.

Szkło

Grawerując szkło uzyskujemy efekt piaskowania. Dzięki rotacyjnej przystawce możemy zaproponować zdobienie szklanek, kieliszków i butelek po obwodzie. Dzięki grawerowaniu laserowemu uzyskujemy na szkle elegancki efekt. Ciekawe efekty osiąga się również grawerując lustro, a następnie podświetlając je. Laser CO2 umożliwia grawerowanie estetycznych szklanych i kryształowych trofeów czy statuetek.

Grawerowanie laserowe, Warszawa

Grawerowanie szkła laserem CO2

Ceramika

Laser CO2 umożliwia grawerowanie ceramiki. Przedmioty wykonane z ceramiki i malowane natryskowo idealnie nadają się do grawerowania laserem. Wykonujemy długie serie jak i pojedyncze – spersonalizowane. Ceramika, zwłaszcza kubki z wygrawerowanym logotypem lub innym wzorem to idealny przedmiot promujący firmę, imprezę sportową, kulturalną itp. lub oryginalny i ciekawy prezent.

Owoce

Nietypową ofertą jest grawerowania owoców. Owoc ozdobiony logotypem firmy to bardzo oryginalny gadżet na firmową imprezę czy konferencję biznesową. Jabłka czy cytrusy z motywem z bajek czy filmów to znakomity prezent na dzień dziecka czy imprezę w przedszkolu. Grawerujemy na owocach takich jak: jabłka, gruszki, arbuzy, melony, mango, kokosy, cytrusy, ananasy, banany.

Jak przygotować pliki do grawerowania laserem?

Projekty należy przygotowywać w programach do grafiki wektorowej Corel Draw (do wersji 2017) oraz Adobe Illustrator (do wersji CS6).

Więcej informacji na temat prawidłowego przygotowania plików wraz z przykładami do pobrania, znajdą Państwo tutaj.

 

Wszystkie znaki towarowe widoczne na grawerowanych przedmiotach zostały użyte jako prezentacja możliwości technicznych naszej firmy.
Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa nie rości sobie do nich żadnych praw.

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronie laserem.pl jest zabronione.