Precyzyjne cięcie techniką laserową

Laser CO2 umożliwia precyzyjne cięcie dowolnych wzorów z różnego rodzaju materiałów. Posiadamy dwa systemy CO2 o polu roboczym: 700×400 mm.

Szkło akrylowe (pleksi)

Laser CO2 wycina i graweruje pleksi (o grubości od 1 do 15 mm) z dużą dokładnością, co pozwala wykonać precyzyjnie nawet bardzo mały detal. Dzięki systemom laserowym można wykonać nawet najbardziej wyszukany element ozdobny o dowolnym kształcie. Ta technika wyeliminowała konieczność polerowania krawędzi.

Grawerowanie laserowe, Warszawa

Cięcie pleksi laserem CO2

Gąbka i materiały piankowe

Oferujemy cięcie gąbki służącej do wypełniania opakowań. Laser umożliwia wycięcie wzoru idealnie dopasowanego do przedmiotu. Umożliwia to dobre wyeksponowanie produktu i bardzo dobre zabezpieczenie podczas transportu co jest szczególnie trudne w przypadku przedmiotów o nietypowym kształcie.

Papier i tektura

Technika laserowa umożliwia precyzyjne cięcie papieru i tektury. W ten sposób można tanio i szybko wykonać: efektowne kartki świąteczne, zaproszenia, elementy modeli i makiet, szablony. Systemy CO2 umożliwią wykonanie precyzyjnych wykrojów o dowolnym kształcie z materiałów drukarskich co w przypadku tradycyjnych technik jest bardzo drogie szczególnie przy niewielkich nakładach.

Grawerowanie laserowe, Warszawa

Cięcie tektury laserem CO2

Sklejka

Cięcie i grawerowanie sklejki, balsy, korka, forniru oraz płyt pilśniowych o grubości do 4 mm.

Grawerowanie laserowe, Warszawa

Cięcie sklejki laserem CO2

Jak przygotować pliki do cięcia laserem?

Plik do wycięcia na ploterze laserowym musi mieć postać wektorową, Corel Draw (do wersji 2017, Illustrator (do wersji CS6).

Więcej informacji na temat prawidłowego przygotowania plików wraz z przykładami do pobrania, znajdą Państwo tutaj.

 

Wszystkie znaki towarowe widoczne na grawerowanych przedmiotach zostały użyte jako prezentacja możliwości technicznych naszej firmy.
Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa nie rości sobie do nich żadnych praw.

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronie laserem.pl jest zabronione.