O nas i o naszej firmie

Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa jest jednym z głównych dostawców usługi znakowania laserowego w Polsce. Przez długi okres istnienia zdążyliśmy odkryć wszelkie zagadki oraz rozwiązać wszystkie problemy nasuwające się podczas procesów produkcyjnych. Doszliśmy do perfekcji w znakowaniu różnorodnych powierzchni, począwszy od plastików poprzez skórę, szkło, drewno, aż do metalu. Dzięki dużej skali działania, doświadczeniu kadry obsługującej oraz nowoczesnym systemom zarządzania, jesteśmy w stanie zapewnić niskie ceny, przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo wysokiej jakości dostarczanych usług.

Znakowanie laserowe jest techniką, która zapewnia precyzyjne odwzorowanie grawerowanego obrazu nawet z zachowaniem odcieni szarości. Wykonanie znakowania tą technologią sprawia, że artykuł wygląda efektownie i estetycznie.

Posiadamy systemy laserowe Nd:YAG do znakowania oraz ploterowe systemy CO2 do grawerowania i cięcia oraz laser typu Fiber do znakowania metali o dużej twardości.

Oferujemy Państwu bardzo szybkie terminy realizacji, możliwość przechowywania dużych partii towaru.

Próby znakowania laserem są wykonywane nieodpłatnie.

qr-mini

Finał Ligi Europy 2015, Dnipro – Sevilla

27 Maja podczas finałowego meczu Ligi Europy UEFA na Stadionie Narodowym w Warszawie znakowaliśmy statuetkę dla najlepszego piłkarza meczu, którą otrzymał zawodnik Sevilla FC, Argentyńczyk Éver Banega.

logo-dnipro-sevilla
logo-grawerowanie-laserowe-uefa-tabliczka
logo-grawerowanie-laserowe-uefa-statuetka

Wynajem laserów

Podstawowym profilem naszej działalności jest grawerowanie laserem, ale proponujemy Państwu także pomoc podczas targów czy imprez eventowych. Możemy dostarczyć Państwu system do znakowania laserowego Nd:YAG wraz ze specjalistą do jego obsługi. Gwarantujemy sprawną, profesjonalną obsługę. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z Państwem przebiegła na najwyższym poziomie.

Osoby zainteresowane zapraszamy prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz.

Leser

System laserowy Fiber do znakowania

laser do cięcia

System laserowy CO2 do grawerowania i cięcia