Grawerowanie owoców i warzyw

Nietypową ofertą jest grawerowania owoców i warzyw. Owoc ozdobiony logotypem firmy to bardzo oryginalny gadżet na firmową imprezę, konferencję biznesową. Jabłka czy cytrusy z motywem bajek to znakomity prezent na dzień dziecka czy imprezę w przedszkolu a grawerowana laserem CO2 dynia to oryginalna dekoracja na Halloween. Grawerujemy między innymi na: jabłkach, gruszkach, cytrusach, orzechach kokosowych, arbuzach, melonach, bananach, dyniach, kabaczkach czy batatach.

Przy grawerowaniu w przeciwieństwie do nadruku nie stosujemy żadnej chemii więc grawerowany laserem owoc można bez obaw zjeść. Owoców z delikatną skórką jak jabłka czy gruszki po wygrawerowaniu nie można zbyt długo przechowywać dlatego zalecamy grawerowanie ich maksymalnie dzień przed imprezą. Nie dotyczy to owoców z twardą łupiną jak orzechy włoskie czy kokosowe.

Poniżej przykłady grawerowania na różnych rodzajach owoców.

 

Wszystkie znaki towarowe widoczne na grawerowanych przedmiotach zostały użyte jako prezentacja możliwości technicznych naszej firmy.
Full Colour Sp. z o.o. Media Ster Spółka Komandytowa nie rości sobie do nich żadnych praw.

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronie laserem.pl jest zabronione.